Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční akademie a oddílový závod

11. 12. 2011

 Ve čtvrtek 8.12. 2011 proběhl "Vánoční oddílový závod". Vánočního závodu se zúčastnila děvčata narozená 2006 až 1999, každá předvedla jednu závodní sestavu. Závodnice byly rozděleny do kategorií podle věku a také podle délky docházky do oddílu. Pro mnohá děvčata to byl první závod, při kterém musela zacvičit sestavu sama na koberci a ještě před mnoha diváky. Diváci vytvořili příjemnou atmosféru, potleskem odměnili každou závodnici. Po závodě následovala "Vánoční akademie", gymnastky našeho oddílu představily 10 společných skaldeb. Sestavu: Kužele, Bach a Fialky, Obruče, Adamsovi, Mozart, Švihadla, Obruče a míče, Šátečky, Děs Běs a baletní skladbu kterou nacvičily pod vedením Míši Urbanové.

Na závěr poděkovaly trenérky závodnicím za reprezentaci oddílu na mnoha závodech v letošním roce 2011, a také všem kteří pomohli při pořádání "Jarního závodu", "Přeboru Prahy ZPMG 0. kategorii" a "Přeboru Prahy ZPMG I. - IV. kategorii".