Jdi na obsah Jdi na menu
 


Český pohár Vodní stavby Praha

27. 11. 2011

První adventní neděli, 27. 11. 2011, se uskutečnil čtvrtý závod Českého Poháru v hale SŠ Technické na Zeleném pruhu, pořádajícím oddílem byl oddíl MG VS Praha. Závodu se zúčastnily závodnice z mnoha oddílů celé České republiky. Ve vyhřáté hale se představily také naše závodnice, startovaly ve třech kategoriích. V III.kat zacvičily společnou skladbu (Natálka Urbanová, Mariánka Müllerová, Štěpánka Gleichová, Bára Fialová, Eliška Čermáková, Kristýna Haringová) se 6 obručemi. Děvčatům se cvičení nevydařilo. Ve IV.kat. se představily ( Gábi Müllerová, Fany Řičicová, Alice Kofláková, Eliška Kosmáková) se skladbou pro čtyři švihadla. Obě provedení se děvčatům povedla. V poslední páté kategorii si zazávodila v silné konkurenci děvčata (Terka Eichlerová, Terka Dudková, Týna Glendová, Anežka Fojtíková) se skladbou pro 2 obruče a 2 míče. Děvčatům se první provedení moc nepovedlo, ale ve druhém provedení už měla náčiní pod kontrolou. Při dnešním závodě se děvčata navzájem podporovala, v publiku nechyběla ani naše předsedkyně oddílu. Za dnešní vystoupení patří velká pochvala našim závodnicím ve IV. kategorii. Tímto závodem jsme se pro letošní rok rozloučili se závody ve společných skladbách. Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci našeho oddílu.

 

Náhledy fotografií ze složky Český pohár Vodní stavby Praha